گروه تولیدی و بازرگانی پارچه بازار، شما را به خرید انواع پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه تولید کننده پارجه نمدی ضخیم

آنچه در این مقاله میخوانیم:....

از خصوصیات پارچه نمدی صنعتی چه می دانید؟پخش کنندگان پارچه نمدی ضخیم

پارچه نمدی از قدیم الایام با استفاده از الیاف پشم گوسفندی تهیه و امروز با ورود الیاف مصنوعی به عرصه تولید پارچه، این محصول به صورت صنعتی و با استفاده از الیاف مصنوعی نیز تولید می شود.

تولید این محصول در کارخانه تولیدکننده پارچه نمدی ضخیم با استفاده از بهترین متریال و به کمک‌ جدیدترین دستگاه ها و ماشین آلات صورت می گیرد.

تامین نیاز بازار داخلی کشور و جلوگیری از واردات نمونه های خارجی این محصول، از مهمترین اهداف تولیدکنندگان پارچه نمدی برای تولید باکیفیت تر این محصول است.

کارخانه تولید کننده پارجه نمدی ضخیم

از خصوصیات پارچه نمدی صنعتی چه می دانید؟

از خصوصیات پارچه نمدی صنعتی چه می دانید؟ کاربردهای مختلف پارچه نمدی برای تهیه محصولات مختلف تقاضا برای خرید این محصول را بالا برده است.

همانطور که اشاره شد، پارچه نمدی به صورت سنتی با استفاده از الیاف پشم یا به صورت صنعتی با بکار گیری الیاف مصنوعی مانند ریون و اکریلیک تولید می شود. پارچه نمدی صنعتی به دلیل قابلیت های مختلفی که دارد، در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

پارچه نمدی صنعتی بسیار متراکم و دارای دوام و ماندگاری بالایی است. این پارچه عایق حرارتی و صوتی مناسبی است.

پارچه نمدی به صورت رولی و در ابعاد و ضخامت های متفاوت تولید و روانه بازار فروش می شود. این محصول به صورت فشرده و نیمه فشرده تولید می شود.

بسته به موارد استفاده از پارچه نمدی، آن را به صورت فیلتری و نمد نسوز در بازار فروش می توان پیدا کرد. نوع نسوز این پارچه دارای نقطه اشتعالی تا ۵۰۰ درجه سانتی گراد است. نمدهای فیلتری در برابر مواد شیمیایی مختلف مقاومت بالایی داشته و کیفیت خود را از دست نمی دهند.

از ویژگی های دیگر نمد صنعتی می توان به جذب بالای آب و‌مایعات در این محصول اشاره کرد.

پخش کنندگان پارچه نمدی ضخیم

پخش کنندگان پارچه نمدی ضخیم تولیدکنندگان پارچه نمدی برای فروش بیشتر تولیدات خود، اقدام به عرضه مستقیم این محصول از طریق نمایندگی های فروش خود کرده اند.

نمایندگی های فروش پارچه نمدی با پخش و توزیع این محصول به بازارهای سراسر کشور، خرید این نمونه نمد را برای خریداران عمده آسان نموده اند.

توزیع و پخش پارچه نمدی از طریق برخی فروشگاه های اینترنتی نیز صورت می گیرد. هدف از عرضه مستقیم پارچه نمدی ضخیم توسط این مراکز، کوتاه کردن دست واسطه ها از بازار خرید این محصول و جلوگیری از نوسان قیمت پارچه نمدی در بازار فروش است.

در همین راستا پارچه نمدی ارائه شده توسط این مراکز به قیمت تولیدی کارخانه در اختیار خریداران عمده قرار می گیرد. همین امر سبب شده است خریداران عمده از بازارهای ارزان قیمت پارچه نمدی استقبال کنند. قیمت ارزان این محصول فروش بیشتر و سود دهی بالاتر را برای تولیدکنندگان به همراه خواهد آورد.

مرتضی عمادی فر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه تولیدی و بازرگانی پارچه بازار، شما را به خرید انواع پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید